Fysioterapeuter Viken

Sørby, Linda
Fysioterapeut
MSK klinikken
Farmannsgate 2, 1607 Fredrikstad
linda@mskklinikken.no;

 

Julia Trevor
Fysioterapeut med avtale
Park Fysioterapi
Prinsensgate 7, 1530 Moss
 julia@parfysioterapi.no

Tlf: 46294673

www.parkfysioterapi.no/

 

Fimreite, Kjersti
Fysioterapeut
Nimo klinikken/Dr. Willumsen kvinneklinikk AS
Øvre storgate 4-6, 3018 Drammen,
www.nimo.no / Bekken og barn
31300911
Kjersti.fimreite@gmail.com;

 

Jacobsen, Liv Kind
Fysioterapeut
Kongsberg Medisinske Treningssenter
Idrettsvn. 4, 3617 Kongsberg
liv.kind@ebnett.no;

 

Teslo-Andersen, Kari Johanne
Fysioterapeut | Spesialist i kvinnehelse, MNFF
Spina Fysioterapi og Manuellterapi DA
Kvernberggt. 5, 3510 Hønefoss
32 121 213
kjteslo@spina.no;

 

Gabrielsen, Rakel
Fysioterapeut
Fjellhamar klinikken
Lørdagsrudveien 2
1472 Fjellhamar

 

Brækken, Ingeborg Hoff
Fysioterapeut, PhD, Spesialist i manuellterapi og kvinnehelse
Kolbotten Fysikalske Institutt
Kolbottenveien 10
1410 Kolbotten
Tel 909 43 523

Ingeborg.Brekken@uib.no;

 

Berle, Bente Haugland
Fysioterapeut, osteopat
Eden Huset,
Myrveien 2
1430 Ås
Tlf: 92262544

 

Fimreite, Kjersti
Fysioterapeut
Bekken og barn avd.Bærum
Ringsveien 3
1368 Stabekk
TLF; 67 59 01 00
e-post: Kjersti.fimreite@gmail.com

 

Tove Villumstad
Fysioterapeut
Kolbotn Fysikalske
Kolbotnveien 10
1420 Kolbotn
Tlf; 99 35 05 08
www.kolbotnfysikalske.no

 

Siv Vestre
Manuellterapeut
Rykkinn Fysioterapi og Trening AS
Rykkinn Nærsenter 3 etg
Muninsvei 1
1349 Rykkinn
Tlf: 97307380

 

Mona Helmert 
Fysioterapeut, manuell terapeut og osteopat
Kolbotn osteopati
Kolbotnvn 23
1410 Kolbotn

Tlf: 48053848
mona@kolbotnosteopati.no
www.kolbotnosteopati.no

 

Anne Sophie MacLeod
Fysioterapeut og Familieterapeut
Bærumsterapeutene
Lysaker Torg 2
1327 Lysaker

www.bærumsterapeutene.no
ann
.sophie@baerumsterapeutene.noe

 

Natalie Evensen
Fysioterapeut med avtale
Centrum Fysioterapi Ski DA
Torgveien 2
1400 Ski

E-post: nataliemevensen@gmail.com
Tlf: 64872895

 

Elisabeth Wergeland
Fysioterapeut, uten avtale, utfører ikke vaginal palpasjon
Klinikk for alle Ski
Jernbaneveien 5-7
1400 Ski
Klinikkforalle.no
Tlf: 41568085

 

Stine Rafoss
Psykomotorisk fysioterapeut
Fornebuporten Helsehus
Widerøeveien 5, 1360 Fornebu
www.fornebuportenhelsehus.no
post@psykomotorikerne.no